אחסון אתרים ישראלי : האתר של ישראל

אחסון אתרים כשירות ניתן לרכוש כמעט בכל נקודה על הגלובוס, ובכל זאת, תהינו מה גורם לישראלים לרכוש חבילות אחסון ישראלי בישראל.
את התשובות אספנו ממספר מקורות המומחים בתחום האחסון. כולם כאחד הדגישו כי אחסון ישראלי אטרקטיבי היום יותר מאי פעם.

שירות בעברית

אדם או חברה המזמינים חבילת אחסון אתרים בחו"ל, בראש ובראשונה נדרשים לדבר עם נציגי החברה באנגלית בתוספת שליטה מקצועית מסויימת. לעומת זאת, כשמזמינים חבילת אחסון ישראלי זוכים ליהנות משירות ותמיכה בשפת האם, עברית. ובשורה התחתונה: אין כמו לקבל ולדרוש בשפת האם.

תמיכה טלפונית

לא אחת ולא פעמיים יעידו אנשים אשר איחסנו את אתרם בחו"ל כי הזמינות הטלפונית של חברת האחסון שלהם הינה גרועה במיוחד. אתרים רבים, ובמיוחד כאלו שמאחוריהם עומד עסק כלשהו, דורשים טיפול מיידי באם יש צורך בטיפול בתקלה הקשורה לאתר שלהם ולשרת עליהם הוא יושב. לעסקים, הנושא הוא קריטי ביותר, ועל כן זמינות חברת האחסון צריכה להיות גבוהה במיוחד. בפועל, רבים ימשיכו להעיד, שלעיתים קרובות בכדי לקבל מענה ותמיכה טלפונית ממתינים גם עד 45 דקות.

כשם שלמדו בתחום המסעדנות כי הישראלי הממוצע מוכן לשלם יותר מבחו"ל בכדי שיהיה לו יותר על הצלחת, כך למדו חברות האחסון בישראל: כשרוכשים חבילת אחסון ישראלי מחברת אחסון אתרים מקצועית זוכים לקבל מענה הולם יותר. ישנן חברות אחסון ישראליות אשר הזמינות הטלפונית שלהן מסתכם בשניות ספורות בלבד.

זמינות שרת ומיקום גיאוגרפי

אחד המרכיבים לאתר מצליח הוא חווית משתמש טובה. כחלק מחווית המשתמש, זמן העלאת האתר וזמינות השרת הינן תכונות חשובות במיוחד. אם אתר מסויים פונה לקהל הישראלי והוא יושב בחברת אחסון אתרים בחו"ל, זמן התגובה שלו תהיה ארוכה יותר מאשר אם אותו האתר יהיה מאוחסן בחברת אחסון ישראלי בארץ.

בנוסף, הדבר משפיע במישרין על התחום השיווקי האינטרנטי הפופולרי ביותר בימנו: קידום אתרים. כאמור, אחסון אתרים מקצועי ומקומי, ברוב המוחלט של המקרים יהיה עדיף מאחסון אתרים מרוחק. אחסון אתרים על גבי שרתים מהירים המחוברים לעורק המרכזי של האינטרנט הישראלי נותן מהירות תגובה מקסימלית לגולש המבקר באתר, ועל כן חווית המשתמש מבחינת זמנים היא הטובה ביותר – דבר המשפיע בשיעור רב על דירוג האתר במנועי החיפוש, ובפרט גוגל.

ציונות, תמיכה בכלכלה הישראלית

רכישת חבילת אחסון אתרים ישראלי למעשה מקדמת את כולנו.
עידוד רכישת מוצרים ושירותים תוצרת הארץ וקידום ה"עבודה העברית", זה ציונות, זו התמיכה שלנו והעזרה שלנו לעצמנו – "ישראלי קונה כחול-לבן".

ישראל קונה כחול לבן

המלצה על חברת אחסון אתרים ישראלית!

אינטרויז'ן אחסון אתרים האיכותית והמשתלמת בישראל.