אחסון אתרים בישראל : האתר של ישראל

בעלי אתרים כבר יודעים – אחסון אתרים זה רק כחול לבן!

לכל בעל אתר באינטרנט היתה בעבר דילמה לא פשוטה. האם לרכוש חבילת אחסון אתרים (Hosting) בישראל או לשלם פחות ולאחסן את האתר בחברה אמריקאית. נתונים וסטטיסטיקה פשוטה מראים כי יותר ויותר בעלי אתרים בוחרים באפשרות הראשונה, תוך שהם משקיעים כמה שקלים נוספים בכל חודש, אך נהנים ממגוון רחב של שירותי אחסון מקצועי, על חוות שרתים בישראל.

בישראל פועלות חברות אחסון אתרים מקצועיות ובעלות נסיון רב בנושא Hosting, כאשר עיקר שרתי האחסון מתחלקים בפועל בין כמה חוות שרתים השייכות לחברות התקשורת הגדולות. ההיצע וטווח המחירים בשוק הישראלי משקף את היקפי הפעילות המקוונת בישראל. מה שלא כולם יודעים הוא לבחור בחברת איחסון אתרים מקצועית באמת, שתיתן לך את התמורה המלאה לכסף שלך. וכאשר מדברים על תמורה אמיתית ועל שירותי איחסון באותה נשימה, מדברים על UpTime מקסימלי, מינימום נפילות ושרות לקוחות מקצועי.

בעלי אתרים רבים יוכלו לספר (ומספרים בפורומים שונים) אודות ניסיונות מרים עם "חברות" שהציעו ועדיין פעילות בשוק, שרתי איחסון להשכרה וחבילות שונות ומשונות, במחירים זולים ביחס למממוצע בשוק. רבים מבעלי האתרים שהאמינו לפרסומים, רכשו חבילת איחסון לאתר שלהם. רק מה, עד מהרה מגלים כי האתר נופל בכל יום, התמיכה הטלפונית לא ממש עונה לפניות שלכם, מאחורי ה"חברה" עומד ילד צעיר, העומד לפני גיוס לצה"ל (במקרה הטוב) ולמעשה, לאף אחד לא ממש אכפת מה קורה לאתר שלך.

בדיוק מעסקאות כאלה חייבים להמנע בכל מחיר. אתר אינטרנט שאינו זמין לגולשים מאבד מיקומים בתוצאות החיפוש של גוגל וגרוע מכך, מאבד את אמון הגולשים. חסכון של כמה שקלים בכל חודש עולה במקרה הזה, הרבה יותר כסף, זמן ועוגמת נפש.

האתר של ישראל בחר עבורך – חברות אחסון אתרים איכותיות באמת!

1. אינטרויז'ן – חברת אחסון אתרים הוותיקה והגדולה בישראל נקודה. חיבור ישיר לרשת האינטרנט העולמית, ללא תלות בספק חיצוני (כמו אלה שאתם מחוברים אליהם בבית…) זמינות גבוהה, VPS, שרתים איכותיים, מבחר פתרונות לכל אתר, בכל סדר גודל ובכל אזור בעולם…!

האתר של ישראל ממליץ על אינטרויז'ן: אחסון אתרים

2. וובפוינט ישראל – חברת אירוח אתרים וובפוינט ישראל מספקת מגוון פתרונות אירוח אתרי אינטרנט ומזה שנים רבות. החברה מעניקה ללקוחותיה שירותי Hosting על שרתי ווינדווס + לינוקס איכותיים ואמינים. באתר החברה תמצאו במגוון חבילות אירוח אתרים, לכל אתר בכל סדר גודל.