סליקת כרטיסי אשראי : האתר של ישראל

אתרי מסחר אלקטרוני בישראל – סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט

בשנים האחרונות היקף השימוש בשירותי סליקת כרטיסי אשראי באתרי אינטרנט גדל משמעותית, הטכנולוגיה נגישה יותר והשימוש בה בטיחותי יותר. אולם, יותר מהמכל – מודעות הגולשים לאפשרות לבצע רכישות דרך האינטרנט גדלה ואיתה גם ההכרה ביתרונות הרבים מהם יכול קהל הצרכנים ליהנות בעת רכישה מקוונת.

חברות רבות לא מאחרות לזהות את הפוטנציאל העצום שגלות בהקמת אתרי מסחר אלקטרוני, המאפשרים סליקת כרטיסי אשראי ומכירות אונליין. אתרים מסוג זה מאפשרים לחברות לחסוך משאבים רבים כמו דמי שכירות עבור חנויות, שרשרת ההפצה, תשלום לסוכני מכירות וכהנה וכהנה.

באמצעות חנות מקוונת באינטרנט, ניתן למכור מוצרים מכל הסוגים, לכל הגולשים, מכל מקום בעולם ובכל זמן. זה לא סוד, רשת האינטרנט היא כלי אוניברסלי שניתן לייצר באמצעותו רווחים כלכליים משמעותיים, בעלויות מזעריות.

כיצד פועלת סליקת כרטיסי אשראי דרך אתרי אינטרנט?

בשוק קיימות חברות רבות המעניקות שירות לבעלי אתרים שמעוניינים לאפשר סליקת כרטיסי אשראי דרך אתריהם. אותן חברות, למעשה, מציעות מנגנון של סליקה אונליין על ידי שרתים מאובטחים, כאשר בעל האתר משלם להן עבור השירות באמצעות עמלות על כל פעולה או בדמות אחוז מסך העסקאות שבוצעו.

לאחר הקמת האתר, תוכלו לפנות אל אחת החברות שמספקות שירותי סליקה לכרטיסי אשראי, מהן תקבלו קטעי קוד או דפי קישור, אותם יהיה עליכם לשלב בקוד של עמודי האינטרנט בהם תתבצע המכירה.

גולש שיגיע אל אחד העמודים הללו וירצה לבצע רכישה דרך אתרכם, יוכל למלא את כל הפרטים הרלוונטיים, האינפורמציה תועבר אל שרת מאובטח בו מתבצעת סליקה של כרטיסי אשראי הלכה למעשה. בהמשך, יקבל בעל האתר עדכון לגבי סטאטוס העסקה – האם החיוב כובד או סורב וכיו"ב.

למה חשוב שתהיה מערכת סליקת כרטיסי אשראי יעילה ואמינה?

אחד הקשיים בהם יתקלו בעלי עסקים רבים, המעוניינים להקים אתרי מסחר אלקטרוני – יהיה מול חברות האשראי שלא בדיוק מברכות על התפתחותו של תחום המסחר האלקטרוני. עסקאות המתבצעות על ידי סליקת כרטיסי אשראי באתרי אינטרנט הן עסקאות "מסמך חסר" ואין חתימה של בעל הכרטיס על הספח בו נהוג לאשר בחתימה ומספר טלפון את ביצוע העסקה.

למעשה, מצב זו יוצר פרצה נוחה לגנבים העושים שימוש בכרטיסי אשראי גנובים ולא פחות – לבעלי הכרטיסים עצמם, שמעוניינים לבצע רכישות ולהכחיש אותן מאוחר יותר. על כן, חברות האשראי רוצות תמיד לוודא כי ברשותכם מנגנון יעיל ומאובטח, שימזער מקרים אלו למינימום, כמו גם את עמידתכם בכל התנאים המובטחים ללקוחותיכם ולגולשי האתר.

הטמעת אפשרות של סליקת כרטיסי אשראי באתרי אינטרנט אינה מורכבת כפי שהדבר נשמע, אך חשוב לבחור בחברה מקצועית ואמינה, שמספקת מנגנון חיוב מאובטח ויעיל.

האתר של ישראל ממליץ על חברות סליקה מובילות בישראל:

טרנזילה – חברה מובילה בשוק הסליקה לעסקים מקוונים. החברה מנהלת מערך שרתים מאובטחים, תחת פיקוח קפדני של חברות אבטחת מידע בינלאומיות.

לפרטים נוספים כנסו לאתר החברה: סליקת כרטיסי אשראי

לקבלת מידע וקריאה נוספת ליחצו: סליקה