פולריס ישראל : האתר של ישראל

טרקטורוני פולריס הם מותג השטח המוביל בעולם ובישראל בפרט. מאז שהדגם הראשון של פולריס הושק בישראל לראשונה בשנת 2009 הוא זכה להצלחה מסחררת. הוא הפך לדגם הנמכר ביותר בקטגוריית טרקטורוני המשא בישראל וגם בקטגוריית ספורט ופנאי, שכן מדובר בטרקטורונים קלילים במיוחד, זריזים, ידידותיים לרוכבים (גם לא מקצוענים) ומתאימים לכל אחד ואחת.

טרקטורוני פולריס ישראל הינם בעלי מנוע קל ויכולות וירטואוזיות נפלאות בכל תנאי שטח. הטרקטורונים מגיעים עם מתלים משוכללים המאפשרים לרוכבים פשוט לרחף בקלות מעל כל מכשול: גבעות, נחלים, חולות, סביבה בוצית וכן הלאה. מחירו בשוק נע סביב 110 אלף שקל לדגמים חדשים יד ראשונה ואילו על לדגמי יד שנייה תשלמו 40-60 אלף שקל. הנה כמה מהדגמים המובילים של המותג פולריס בישראל.

פולריס TRAIL BLAZER 330

מדובר בדגם הוותיק של פולריס בישראל. בשנת 2008 הוא קיבל מנוע 4 פעימות מודרני ומשוכלל מאוד. השנה הוא הגיע לכאן בעיצוב ספורטיבי יפיפה, בעל מראה צעיר ותכונות מכאניות נהדרות. הוא מתאים במיוחד לחובבי ז'אנר מתחילים, מפני שמדובר בכלי זריז, נוח לרכיבה וחסכוני בדלק. נפח המנוע שלו 329 סמ"ק, הנעה חשמלית, תיבת הילוכים PVT אוטומטי, מצבי תיבת הילוכים F/N/R, מהלך מתלים קדמי ואחורי וגם מהלך צמיג קדמי וצמיג אחורי. בסיס הגלגלים שלו 122 מ"מ ומשקלו 223 ק"ג. הוא בעל יכולת גרירה של 573 ק"ג.

פולריס TRAIL BOSS 330

פולריס בוס דומה מאוד לדגם הבלייזר, אך הוא טיפה יותר כבד ובעל העמסה קדמית ואחורית. פולריס בוס בעל נפח מנוע של 329 סמ"ק, 4 פעימות, הנעה חשמלית, תיבת הילוכים PVT, אותה תיבת הילוכים כמו בבלייזר. בכל הקשור למתלים יש שוני קטן: המתלים של הצמיג הקדמי הם 1223 X8 ובדגם הקודם – 1323 X8. המתלים של הצמיג האחורי – 1022 X11 כאשר בדגם הקודם – ו1122 X11. משקלו ובסיסי הגלגלים גם הם זהים. אך הוא בעל יכולת העמסה שונה: קדמי 34 ק"ג ואחורי 57 ק"ג.

פולריס SCRAMBLER 500 4X4

זהו הדגם המגוון ביותר של פולריס ישראל. הוא בעל הנעה כפולה, תמסורת אוטומטית, ביצועים ספורטיביים והמהיר מכולם, בעיקר בזכות הציר האחורי הקשוח. הוא בעל מנוע פוג'י חזק ואמין ומתאים לכל סוגי השטח: חולות, שטח טכני, שבילים ובוץ. עיצובו כולל שלדה ומערכת מתלים חדישים המעניקים לו יציבות נפלאה. פולריס סקרמבלר בעל נפח מנוע של 498 סמ"ק, מנוע 4 פעימות חד צילינדר. בלמים: 4 בלמי דיסק הידראוליים פלוס מערכת בלימה רגלית. משקלו 253 ק"ג. יכולת העמסה של 386 ק"ג.